Drobnoziarnista szpachla wykończeniowa Proline fine 422 500g

15,50 zł
Brutto
FEIN - szpachla wykończeniowa
Charakterystyka Drobnoziarnista szpachla wykończeniowa. Charakteryzuje się szczególną łatwością modelowania w cienkich warstwach i łatwością obróbki wysokimi granulacjami materiałów ściernych P150 - P320 w efekcie czego uzyskujemy najwyższą jakość powierzchni szpachli i powłoki lakierowej w obrębie naprawy. Możliwość pominięcia szlifu zgrubnego niższymi granulacjami materiału ściernego, skraca proces naprawy, zmniejsza zużycie materiałów lakierniczych w następnych procesach naprawy i wpływa na finalną jakość powłoki lakierowej naprawianego elementu. Nakładać w cienkich warstwach do 2 mm.
Właściwości Służy do wykończenia powierzchni uprzednio naprawianych szpachlami wypełniającymi, jak również do usuwania niedużych wgnieceń i uszkodzeń powłoki lakierowej Przeznaczona do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho Nie zakleja papieru ściernego podczas szlifu
Kolor: biały Gęstość: 1,87 kg/l VOC: >250 g/l mieszanki Produkt spełnia wymagania dyrektywy Unii Europejskiej (2004/42/EC), która dla tej kategorii produktów (B/2) przewiduje wartość VOC na poziomie 250 g/l Przygotowanie podłoża Naprawiane podłoże musi być czyste, suche, odtłuszczone i zmatowane. Masę szpachlową dokładnie wymieszać z utwardzaczem w ilości 2-3% wagowo, następnie nakładać na podłoże przez ok. 5 min. w 20oC - wyższa temperatura skraca czas życia produktu i przyśpiesza proces utwardzania.
Ilość

  • Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL
  • Dostawa w ciągu 48godzin Dostawa w ciągu 48godzin
  • Zwrot bez podania przyczyny do 14 dni. Zwrot bez podania przyczyny do 14 dni.
989 Przedmioty